Mercedes Vito 116 2,0 CDi A2 Kassevogn SELECT aut. RWD
Mercedes Vito 116 2,0 CDi A2 Kassevogn SELECT aut. RWD egenskaber
| Type | Varebil |
| Gear | 9 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 163 / 121 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.950 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| Længde | 514 cm |
| Bredde | 193 cm |
| Højde | 191 cm |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| CO2 udledning | 188 g/km |
Udstyr
- Aircondition
- Alarm
- Android auto
- Antispin
- Apple Carplay
- Auto. start/stop
- Automatgear
- Bakkamera
- Blindvinkelassistent
- Centrallås
- DAB radio
- DAB+ Radio
- Digitalt cockpit
- Elektrisk kabinevarmer
- Elektrisk parkeringsbremse
- El-klapbare sidespejle
- Elruder
- Fartpilot
- Centrallås fjernb.
- Isofix
- Klimaanlæg
- Sædebetræk, imiteret dellæder
- Kørecomputer
- Læderrat
- Musikstreaming via bluetooth
- Navigation
- Ratbetjent gearskifte
- Skiltegenkendelse
- Sædevarme
- Anhængertræk, fast
- ABS-bremser
Beskrivelse
Autoriseret Mercedes-Benz Servicecenter
Vi er certificerede og specialuddannede med fuld adgang til Mercedes-Benz’ officielle systemer og tekniske data. Klargøringen varetages af et fagligt stærkt team med fokus på høj kvalitet.
Highlights:
•Lang / H1
•Anhængertræk 2.500kg
•Fartpilot
•Bakkamera
•Aircondition
•Sædevarme til fører
•Multifunktionsrat i Læder
•Sæder i sort kunstlæder
•Arktisk hvid
Leasingforslag 60 måneder erhverv
Udbetaling: 45.000 kr. ex. moms
Md. ydelse: 4.235 kr. ex. moms
Restværdi: 75.000 kr. ex. moms inkl. afgift
Bil nr. 02263665NT
Øvrig: Aktiv bremseassistent, HOLD-funktion, Justerbart rat, Aflåselig handskerum, Sidespejl med el-varme og el-justering, Sædevarme foran, Dødvinkelassistent.
-
309.800 kr.
-
Kilometer69.800
-
Diesel16,8 km/l
-
1. reg10/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift6.720 kr. / år
Del på Facebook